sobota, 19 stycznia 2013

Kartka na roczek Stasia.


          Każdy pretekst dobry aby wspomnieć o lecie.... na ten przykład można umieścić poniżej lipcową kartkę;)  Stasiu jest już prawie dwulatkiem, a dla dziecka pół roku to czasami przecież duży "kawał" jego istnienia. Perspektywy życiowe zmieniają się nie tylko w zależności od punktu widzenia i siedzenia, ale jak się okazuje zależą też od wiosen na karku. Taka dajmy na to "starość" zupełnie co innego znaczy dla 18 latka , a jakoś w innych barwach widzi ją 60 latek. Pamiętam moment gdy koleżanka kończyła 30 lat i taka mi się ....yhm.... dojrzała wydawała ;) mówiła coś o kremach przeciwzmarszczkowych i miała już dwójkę dzieci. Ech życie!  Pozdrawiam wieczorową porą,  powoli udając się  w kierunku sypialni, bo nic nie zastąpi kremu tak jak dobry sen. Polecam... sen oczywiście, bo o kremach ciągle zapominam, i mam nadzieję, że to jeszcze nie demencja.

Kartka dla Stasia miała być dziecięca i kolorowa. Umieściłam ją w kopercie z nowatorskim "zamknięciem" z powodu gabarytów i przestrzenności trudno byłoby zakleić klasycznie kopertę;) Moja Anula zwróciła mi uwagę, że w niektórych miejscach kartka jest  troszkę podarta, ale to nie szkodzi i mam się nie martwić bo i tak jej się podoba...:) Kochana Moja:*8 komentarzy:

 1. Bardzo ładna, pogodna kartka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mam problem z kopertami na przestrzenne kartki-jeszcze nie znalazłam dobrego rozwiązania.A sama karteczka śliczna,taka ,jak powinna być wesoła i kolorowa...piękny ten latawiec w środku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest i dziecięca i kolorowa, a do tego bardzo wesoła :)
  A ten motyw ze zdjęciem wzbogaca jej zindywidualizowanie (uff - ale trudne słowo...)
  I latawiec też mnie urzekł...
  Ogólnie więc kartka super fajowa no i ta Twoja Anula niewątpliwie też!
  Pozdrawiam gorąco w ten zimniachny dzień!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zawsze wiekopomne dzieło i wieko się zamyka jak trzeba, że o wieku nie wspomnę bo nie wypada;)) Co do kopert, może w formie pudełeczka np origami? Chociaż to jest fantastycznie pomyślane. Pozdrawiam perspektywicznie wiosennie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna karteczka:) i bardzo bogata!
  Dziękuję za odwiedziny:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna ta Stasiowa kartka :)Piękne kolory ma :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz:)