czwartek, 3 lutego 2011

Kwiatki dla BliźniakówChłopakom i ich rodzicom potrzebna jest pomoc. W dniu kiedy przyszli na świat serca rodziców miały Dwa Nowe Powody do MIŁOŚCI, ale też jak dowiesz sie ze strony chłopców sporo powodów do zmartwień i wielką potrzebę aby nie zostali z nimi  sami.  Mama bliźniaków  Beata powiedziała mi, że spotykają na swojej drodze wyjątkowych ludzi między innymi dzięki temu ma siłę każdego dnia. Rehabilitacja i dojazdy do specjalistów pochłaniają krocie. Więc...
W dniu kiedy udało mi się zrobić pierwszego kwiatka z organzy natknęłam sie w internecie na ich apel  z prośbą o pomoc. Wtedy pomyślałam  sobie, że szkoda aby takie ładne kwiatki cieszyły tylko moje oko. Mam nadzieję, że dzięki  małym kwiatkom,  na drodze Adama i Stefka pojawią się kolejni wrażliwi ludzie. Od przyszłego poniedziałku będzie podwójna okazja do uszczęśliwienia siebie i kogoś jeszcze:) Po pierwsze możesz mieć takiego kwiatka za 9,00zł,  a po drugie te same 9,00zł  może pomóc bliźniakom ponieważ cała kwota zostanie przekazana na konto Adasia i Stefka

Broszki będzie można kupić od poniedzialku w Lesznie na ul. Wróblewskiego 1 w Herbaciarni Artystycznej. Cudowne miejsce i warto do niego zajrzeć bo pachnie tam kawą,  herbatą i pozytywnymi klimatami.


Te kwiatki:
(w różnych kolorach)


Od przyszłego poniedziałku
kupisz za 9,00
w Herbaciarni Artystycznej
w Lesznie na ul. Wróblewskiego 1 Uszczęśliwisz siebie bo czynienie dobra zawsze czyni nas trochę lepszymi ludźmi i staniesz sie szcześliwą posiadaczką/posiadaczem jedynego w swoim rodzaju kwiatka.
Uszcześliwisz Adasia i Stefka, bo dzięki rehablitacji będzie im sie lepiej żyło:)


Aha ! gdyby na ten przykład (bo muszę z pokorą założyć, że jest to niestety możliwe) komuś nie podobały się te oto powyższe kwiaty i wcale nie marzy o tym , żeby takiego mieć na własność....to zupełnie nie poczuje się urażona jeśli pieniądze prześle bezpośrednio na konto chłopców (zamieszczone na ich stronie) lub odpisze sobie na ich rzecz 1% podatku. 

Jeśli  mieszkasz w Lesznie lub okolicy zapraszam Cię
w poniedziałek 7 lutego br. o godz 17.00
do siedziby Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Lesznie ul. Słowiańska 59b
na "Kurs Robienia Kwiatków z Organzy"
Jeśli  możesz to zabierz ze sobą  potrzebne materiały:
organze,nożyczki,koraliki, małe agrafki.
A jeśli nie to tez  przyjdź z chęcią do pracy i zabierz dobry humor i koleżankę:)
Razem zrobimy więcej!

Gdyby ktoś miał pytania proszę pisać chętnie odpowiem. 

2 komentarze:

  1. Piękny gest! Kwiatki na pewno beda się podobały! :) Agnieszko pragnę Tobie przekazać wyróżnienie, które otrzymałam od IDY:) Zapraszam po odbiór na mojego bloga :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny gest :) Spodobały się kwaitki? Napewno tak :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz:)