niedziela, 6 lipca 2014

Pamiętnik personalizowany.

Historia tego zeszytu jest taka... pewna bardzo mądra Matka Chrzestna postanowiła sprezentować swojej chrześniaczce pamiętnik. Mama owej dziewczynki odrobinę powątpiewała w sukces tego pomysłu. Albowiem wszyscy mamy świadomość, że w dobie atakujących reklam i atrakcji taki papierowy, zwyczajny pamiętnik może mieć małą siłę prezentowego przebicia. Osobiście czuję podobnie  gdy targają mną pomysły w trakcie  poszukiwań upominków, dla szanownych małolatów ... Okazało się jednak, że dziewczynka była przeszczęśliwa z powodu genialnego pomysłu cioci i prezentu jaki otrzymała. Myślę, że każdy z nas pragnie mieć coś, tylko swojego, innego niż wszyscy, szczególnego, otrzymanego z miłości i z miłością:) Nie byłabym sobą gdyby nie konkluzja....i właśnie dlatego zajmujemy się tym czym się zajmujemy, prawda Drogie Rękodzielniczki? (mniejsza o nazwę...)
Pozdrawiam:)

4 komentarze:

 1. Świetny pamiętnik. Zgadzam się z Tobą w 100%, dzieci lubią dostawać rzeczy zrobione specjalnie dla nich.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podpisuję się pod Twoimi słowami :) A pamiętnik... Radość Obdarowanej to najlepsza ocena Twojego dzieła :) Cudowny!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Konkluzja trafiona! chociaż niestety zdarzyło mi się "obrazić" obdarowaną ręcznie wykonanym prezentem, gdyż iż spodziewała się czegoś z metką! Od tamtej pory przed wręczeniem prezentu robię wstępny rekonesans czy ktoś jest z metką czy wyjątkowy;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj prawda prawda. Piękne zestawienie kolorów no i kropeczki idealne dla dziewczynki. Kiedyś zrobiłam komplet dla koleżanki syna na mikołajki (to była 5 klasa sp.) ostatnio powiedziała mi, że posiada cały komplet do dziś (II liceum).

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz:)