niedziela, 22 czerwca 2014

Kartka składaczek-parawanik na urodziny.


            Nie taki diabeł straszny czyli o tym jak udało się wyciąć, poskładać i ustawić parawan. Mój parawan jest trochę mniejszy niż standardowe widziane w sieci taki fit;) Zrobiłam go w rozmiarze 21x30, a 30 podzieliłam w sposób, który sam się jakby narzucał tzn. 10x10x10. Taka wielkość podyktowana była posiadanym aktualnie rozmiarem papieru. Wyszło zadowalająco. Niestety nie pstryknęłam zdjęcia z drugiej strony, gdzie zostawiłam  parawanik ozdobiony papierem i docelowo z miejscem na zdjęcia jubilatki, która może z parawaniku uczynić ramkę-stojaczek na zdjęcia.  Proponuję na komodę trach i ramka stoi bach!

Obowiązki  i powrót do życia zawodowego na pełen etat, sprawiły, że moja absencja na blogu sięgnęła zenitu...ale jak już jestem,  to uświadamiam sobie jak bardzo mi tego brakowało:)
Przyznaję, że energii, która jest na blogach nie zastąpi żaden fb.  Więc bywam z kubkiem kawki i cieszę się tymi odwiedzinami ....nawet o 6 rano w niedziele:) Błoga cisza w domu...

5 komentarzy:

 1. Cieszę się,ze wróciłaś, bo dzięki temu mogę oglądać wspaniale dzieła.Udanej niedzielki:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękny parawan, idealny na wyeksponowanie wyjątkowych zdjęć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kawa, komputer i dodatkowo można się zasłonić parawanem:) Piękny i zmyślny twór!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzień dobry,

  reprezentuję stronę ZrobiszToSam.com, polski agregator blogów DIY i rękodzielniczych. Spodobał nam się Twój blog i dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do naszej społeczności bloggerów.

  Nasza strona oferuje Ci darmową promocję bloga oraz możliwość nawiązania kontaktów z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

  Po więcej szczegółów zapraszam na stronę:
  http://zrobisztosam.com

  Agregator działa na tym samym silniku co najlepszy polski agregator kulinarny "Mikser Kulinarny", ze ZrobiszToSam.com chcemy powtórzyć ten sukces :)

  Zapraszam i pozdrawiam!

  Anita

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz:)