piątek, 28 czerwca 2013

Moja sowa czyli kartka na koniec roku.

Mój nieżyjący już  tata,  kiedy byłam mała,  mówił do mnie "Sowa" i .....Ducha, Dusia. Nie zdążyłam zapytać dlaczego Sowa...może z powodu otwartych szeroko na świat oczu? Może z powodu wrodzonej (jego zdaniem) inteligencji....i skromności:):):) Tak wiec sowy są mi bliskie emocjonalnie, są dla mnie nie tylko symbolem wiedzy i mądrości,  ale także tajemnicy...Odkąd robię kartki zawsze podziwiałam sowy na kartkach tak wielu dziewczyn. Ciągle zastanawiałam się jaka powinna być  moja sowa, ale nigdy ta myśl nie znalazła wyrazu w pracach, aż do dziś! Zaczęło się od jastrząbka,  poprzez sowę i nie wiadomo czy to jeszcze koniec....? Kiedy zaczynałam (ciągle czuję się jednak na początku) były nożyczki, kilka dziurkaczy,  parę kartek i kwiatków.  Marzyłam o Big Shocie....udało się -  mam, ale pozostała jeszcze długa lista życzeń. Marzę dalej.... pomyślałam sobie jednak, że zamiast skupiać się na tym czego nie mam ( bo zawsze czegoś będzie  brakować)  skoncentruje się na tym co już  mam i na możliwościach wykorzystywania tych zasobów. Okazało się,  że z wykrojnika z zestawu startowego BS - prostych trzech serduszek można wykombinować parę fajnych kształtów.

Pierwsza historyczna  sowa podszyta miłością co najmniej trzech serc,  poleciała do Pani Kasi - wychowawczyni grupy Puchatki,  do której należy moja Anulka. Papiery z Galerii Papieru Wspaniałe stemple odkryłam u  Novinki  DZIĘKUJĘ


11 komentarzy:

 1. Witaj.....niezwykły Twój blog,magicznym klimatem, do tego cudne kartki. Sówka jest prześliczna, z sercem wykonana.Piękna, wyjątkowa....:) Zapraszam do mnie na blog, może Ci się spodoba.:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialny pomysł - sówka wyczarowana z serc, a zwłaszcza ten odgięty dzióbek :) Cudeńko!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysłowo wykombinowałaś swoją sowę i śmiem przypuszczać, że tak jak Ty podpatrywałaś inne sowy, tak i Twoja stanie się wzorem dla innych

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna sówka zrobiona z sercem ... z serc. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna kartka - w pięknych kolorach

  OdpowiedzUsuń
 6. prześliczna karteczka a sowa jest fantastyczna:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. prześliczna karteczka a sowa jest fantastyczna:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. cudna sowa i piękne kolory ma ta karteczka- bardzo dziękuję Ci za odwiedziny u mnie i miłe słowa :)
  pozdrawiam serdecznie :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Przepiękna kartka.Mam przyjaciółke,która kolekcjonuje wszelkie sowy,ta kartka zachwyciłaby ją.Czy mogłabym ją kupić?a może podobną? jeśli tak to proszę o wiadomosc na blogu lub meila; kociafrania @gmail.com Pozdrawiam podziwiam!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz:)