środa, 1 maja 2013

Majówka i kartka urodzinowo-rowerowa:)


Wiosna, a wiec dużo pracy w domu, ogrodzie i aż chce się żyć....oczywiście z wyjątkiem tych chwil kiedy nie dajemy rady;)  Korzystajac z wolnej chwili wpadam tu na moment, aby pokazać kartkę dla Pani Marysi, która śmiga na rowerze. A propos rowerów, przesiadłam sie ostatnio na ten pojazd w celach porannego odworzenia córki do przedszkola. Anula przeszczęśliwa, a moje mięśnie dotlenione....dusza skacze.  Odkryłam, że czasowo wyrabiam sie chyba szybciej, a o oczywistych innych  plusach nie wspomnę. 
Dzisiaj majówka rowerowa w moim miescie  tu więc 3/5 rodziny zostało oddelegowane w celach reprezentacyjnych. 
I jeszcze  prywatne rowerowe wspomnienie....kiedy urodziła się moja pierwsza córka Ania w pierwszych miesiącach poświęcałam jej bardzo dużo czasu, pamiętając aby nie zaniedbać 5 letniego syna. Wymyśliłam, że będziemy mieli taki swój czas, ja i Bartek właśnie na rowerach. I kiedy przychodził moment wyruszenia na naszą trasę, Bartek wyznał mi wtedy krótkim "Kocham Cie Mamo" swoje uczucia.... .zmiękły mi kolana z powodu chwili, zaskoczenia i jego własnej inicjatywy miłosnej.  Mając więcej niż jedno dziecko warto pamiętać o tym, aby od czasu do czasu zrobić coś wyjątkowego tylko specjalnie z jednym z nich,  a nie stadnie....bo każdy chce czuć się wyjątkowy. I choć wiadomo, że miłości z każdym dzieckiem jest w domu więcej, ponieważ ona dziwnie się mnoży (a nie dzieli), to mały "odbiorca" musi to poczuć na własnej skórze.

A rowerowa kartka wygląda tak:
Pozdrawiam majowo i dziękuję Iluszce i Pająkowi za wyróżnienia. 11 komentarzy:

 1. Cudowna! Wspaniałej majówki!

  Serdecznie i ciepło pozdrawiam oraz posyłam promyki słonka*
  Peninia♥♥♥
  http://peniniaart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna rowerowa kartka i niesamowite rowerowe wspomnienie:) miłość na dwa koła i wiatr we włosach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczna praca Duszko...bądź tu z nami częściej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dzięki za odwiedziny i szczery komentarz ;) technika papierowej wikliny nie jest trudna, trzeba tylko trochę cierpliwości i ... gazet i pierwsza wyplatanka gotowa ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje wyróżnień:)Karteczka piękna :)A rowerowe wypady ,gdy tylko okazja to samo zdrowie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mądra z Ciebie mama:-) Rowerowa kartka pomysłowa, świetna! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczna karteczka !
  O tak każde dziecko potrzebuje choć chwili czasu z mamą pobyć sam na sam,mam 4 i stosujemy tą sama metodę,choć zdarzają się wpadki z wyznaczonymi dniami któregoś z dzieci...

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudna karteczka. :)
  My też lubimy wypady rowerowe i wiem, że starsza córka jest przeszczęśliwa jak jedziemy tylko we dwie. :)
  Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Urocza kartka! Rowerowe wypady rodzinne to cudowny czas... Pięknie mnożysz miłość ;) i gratuluję podejścia do bycia mamą!!! Każde dziecko jest wyjątkowe i choć przez chwilę chce się tak poczuć...

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale radosna!! w sam raz na majowy wypad :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz:)