wtorek, 7 maja 2013

Kartka stojaczek - komunijnie.

Pokazując kartkę...jak zwykle w pośpiechu pstryknietą zastanawiam się nad czasem....Jak to jest, że każdy z nas dysponuje 24 godzinami na dobę, a jednak każdy inaczej  nim, że się tak wyrażę "zarządza". Bywa tak, że przecieka nam przez palce, a bywa tak, że w ciągu kilku chwil robimy tyyyyyyyyle.  Mam tu na myśli różne sprawy: domowe, zawodowe, ale także ich jakość i tempo....macie jakąś receptę na okiełznanie tego "potwora"?  A może dobrze, że w nas  nie ma schematu i programu od...do...przecież, każdy ma różne momenty, jest człowiekiem, żyje. Pozdrawiam tych, którzy mają dobry moment w życiu,  idą jak burza,  i wszystkich tych, którzy mają etap zastoju...wierzę, że te chwile czemuś służą. Zresztą życie w jednym tempie byłoby nudne, i jednocześnie wyczerpujące, a przecież po deszczu przychodzi słońce, po zimie wiosna, a pędzący pociąg w końcu zwalnia...

A propos czasu,  zbliża się czas Komunii Świętych stąd moje wejście z poniższą kartką:)15 komentarzy:

 1. Ładna kartka, w moich kolorkach:)
  Tez czasami myślę,że niektórzy maja jakąś maszynkę do mnożenia godzin:))))
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie zestawienie też lubię... Może kiedys uzbieram na tą maszynkę....skoro na BS się udało:):):)to kto wie?

   Usuń
 2. Uwielbiam twoje przemyślenia... Kartka delikatna, a zarazem elegancka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Iluszko kochana piszę dla siebie i od siebie, ale jak czytam, że i ktoś mnie czyta to chcę bardziej:) Dzięki.

   Usuń
 3. Moim zdaniem czas jest pojęciem względnym zależnym od przestrzeni, zwłaszcza tej duchowej (bo i czasoprzestrzeń jest tylko miejscem w danej chwili), a to by znaczyło, że siłą woli własnej duszy można tym czasem sterować. Nie rób nic a tylko kontempluj - czas stanie, zacznij robić wyłączając myślenie - pędzi. Wiem, że jestem ostatnio filozoficzna, ale to prawda szczera:))) nie ma czasu jest nieskończoność:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj-ale tu pięknie.Pozdrawiam i rozgoszczę się na dłużej.Piękne rzeczy tworzysz.W wolnej chwili zapraszam w odwiedzinki do Dobrych Czasów.J.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak miło, że wleciałaś:) złożę rewizytę...

   Usuń
 5. śliczna! bardzo, bardzo podobają mi się Twoje kartki ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz:)