sobota, 10 września 2011

Ryzykowne kwiaty.

     Papier z Galerii Papieru, którego użyłam do tej  kartki ślubnej nijak nie chciał mi pasować do kopertówki:) Robię kopertówki przez składanie i  zwykle nie tnę do ich wykonania papieru. Ptaszek był w takim miejscu,  że nie chciał wejść w "kadr" kopertówki. Wykorzystywałam wszystkie papiery z tej kolekcji oprócz tego... I wpadłam po czasie na dość mało genialny pomysł: "a może jednak pociąć?" Pociachałam na kwiaty i całą resztę . Powstała ta oto  warstwowa kartka. Czasami warto wyjść poza swoje utarte schematy i zaryzykować:)
     Dan Korem niezależny dziennikarz śledczy na jednym ze spotkań  przedstawił ciekawe  wyniki badań. Na pytanie czego ludzie żałują najbardziej w życiu, badani odpowiadali: za mało czasu spędzałem ze swoimi dziećmi, za mało czasu poświęcałem Bogu i sprawom wiary, żałuję, że zbyt mało ryzykowałem.
    W związku  z powyższym zachęcam do ryzykowania...chociaż z natury jestem asekurantką to odkąd usłyszałam o tych wynikach  badań poszerzyłam zakres swoich szaleństw i nie mam tu na myśli tylko ciachania papieru... hik 
   Dziękuję za odwiedziny, miłe słowa i komentarze, która chyba każdą z nas motywują do dalszej pracy...mnie bardzo! Pozdrawiam.7 komentarzy:

 1. Dobrze,że pociachałaś:) Cudnie wyszło:)

  OdpowiedzUsuń
 2. cudna,warstwowa kartka,czasem warto pociachać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wyszło to ciachanie , kartka jest niezwykle urokliwa i bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. :)))Podoba mi się ta idea "ryzykanctwa":) wpadnę na korepetycje:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna kartka!!!
  Uwielbiam takie wycinane kwiaty- tworzą piękne kompozycje :D
  :*

  OdpowiedzUsuń
 6. O tak, zdecydowanie to był dobry pomysł! Prześlicznie wyszła Ci ta karteczka :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz:)