piątek, 24 czerwca 2011

Kopertówka słoneczna:)

Ostatnio "siedzę" w  klimatach ślubnych i muszę przyznać, że uwielbiam robić kartki na tę okazję, a kopertówki to już jak wiadomo przeuwielbiam. Organzowe kwiatki,  które już do końca życia kojarzyć będę z Bliźniakami namiętnie wykorzystuję w wersji białej i nie tylko na tę właśnie okoliczność. Wskazówki do zamówienia: jasna, w kropki i "wuala"! Papiery z Galerii Papieru - polecam.

Nie byłabym sobą gdyby przy tej okazji nie poruszyć trudnych tematów...właśnie jestem kilka dni  po szkoleniu "Diagnozowanie rodziny w konflikcie okolorozwodowym"   i  po prostu powaliła mnie informacja, że badania wykazały, iż  dla wielu dzieci rozwód rodziców jest trudniejszy i bardziej traumatyczny niż uwaga...śmierć rodzica! Kiedy umiera ktoś bliski najczęściej mówimy o nim z szacunkiem, nie jest tak niestety gdy dorośli się rozstają...Wiedziałam, że to naprawdę ciężki temat i co do zasady dziecko zawsze ponosi psychologiczne skutki rozstania roziców, ale aż tak....trudno to nawet skomentować. Chciałoby się zaapelować do dorosłych, żeby decyzje o małżeństwie podejmowali świadomie, przemyślanie, a jeśli rozwód to tylko jako ostatecznosć i tylko wtedy gdy zrobią nawprawdę wszystko aby uratować małżeństwo, związek.
Wiem... wiem, że czasami się nie da, ale dzieci nie mają wyboru...To tyle zachaczając o moje zawodowe sprawy.
Pozdrawiam i odpoczywajcie weekendowo!

9 komentarzy:

 1. Przepiękna, dopracowana i dopieszczona kopertówka, do tego elegancka i nieprzeładowana - majstersztyk :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kopertówka jest cudowna, gdzieś widziałam kurs tej piękności, może wiesz jaka to strona,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję wszystkim za te "głaski" i odwiedziny:) Blue jeden z kursów jest tu: http://www.artpasje.pl/pracownia-artykul,kurs-na-wykonanie-karty-kopertowej,14.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Agnieszko dziękuję Ci za miłe słówka i linka

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna cytrynka, też je uwielbiam robić:) Zapraszam do siebie. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz:)